Firma ARTLON powstała w 2000 roku. W historii naszej nieprzerwanej działalności możemy pochwalić się produkcją wzorników oraz innego typu materiałów reklamowych oraz promocyjnych dla wiodących producentów chemii budowlanej.

Jako dynamicznie rozwijająca się firma w 2010 roku otrzymaliśmy dofinansowanie z Unii Europejskiej co pozwoliło na wyposażenie parku maszyn w najnowocześniejsze technologie.

Pracujemy w systemie zarządzania jakością, główną zasadą naszego działania jest produkowanie wyrobów i dostarczenie usług o najwyższej jakości.

W 18-stą rocznicę działalności naszej firmy, powstała gałąź – Artlon Sp. z o .o., która to jest producentem matryc oraz szablonów.

Sklep ARTLON zajmuje się sprzedażą internetową. W naszej ofercie znajdziecie Państwo szeroką gamę gotowych produktów do wykorzystania w branży budowlanej oraz wzorniki chemii budowlanej według indywidualnych zamówień. Ciągle poszerzamy swoje horyzonty, aby jeszcze bardziej dostosować się do Państwa potrzeb i trendów jakie narzuca obecnie rynek. Jakość sprzedawanych towarów, dobra cena, gwarancja i zadowolenie naszego Klienta to główne priorytety firmy. Nasze produkty są dostępne dla Państwa 24 godziny na dobę. Na wszystkie pytania odpowiemy telefonicznie bądź drogą elektroniczną.