Wzorniki farb i tynków

Na indywidualne zamówienia klientów wykonujemy wzorniki w postaci albumów książkowych, bez lub z wytłoczkami na próbki, tablice reklamowe, panele wiszące oraz inne nietypowe formy według zamówień klientów.

Zobacz produkty

Matryce

Elastyczna matryca poliuretanowa przeznaczona do odciskania struktury na powierzchni tynku modelowanego. Główną zaletą jest łatwość oraz wszechstronność w zastosowaniu dająca wyjątkowe i trwałe efekty wizualne budynków mieszkalnych, komercyjnych oraz ogrodzeń. Matryca odwzorowuje naturalne drewno ukazując piękno słoi oraz sęków.

Zobacz produkty

Szablony

Służą do wykonywania wzorów imitujących cegłę, naturalny kamień lub inne dowolne wzory przy użyciu ozdobnych tynków. Istnieje również możliwość wykonania szablonów w dowolnym wybranym przez klienta wzorze o wymiarze 900 x 1060 mm. Wykonanie wysokiej jakości - na specjalnej taśmie samoprzylepnej, wytrzymałe i łatwe w użyciu. Do użytku zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz budynku.

Zobacz produkty

Zamówienia indywidualne

Zamówienia indywidualne na większą ilość produktów lub produkty niestandardowe prosimy kierować na adres mailowy lub kontakt telefoniczny.

Poznaj szczegóły

Akcesoria

Narzędzia pomocnicze.

Zobacz produkty

Gadżety reklamowe

Zobacz produkty

Brak produktów.

Brak produktów.

MASZ PYTANIA ?

Nie czekaj, napisz do nas - odpowiemy najszybciej jak to możliwe!

Firma ARTLON powstała w 2000 roku.

W historii naszej nieprzerwanej działalności możemy pochwalić się produkcją wzorników oraz innego typu materiałów reklamowych oraz promocyjnych dla wiodących producentów chemii budowlanej. Jako dynamicznie rozwijająca się firma w 2010 roku otrzymaliśmy dofinansowanie z Unii Europejskiej co pozwoliło na wyposażenie parku maszyn w najnowocześniejsze technologie.

Przeczytaj więcej